Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Друга сесія)

РІШЕННЯ

 

 

 

від 23.12.2020. № 44-2/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про затвердження Методики
розрахунку орендної плати
за майно спільної власності
територіальних громад сіл,
селищ, міст області

 

 

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, враховуючи висновок постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства, обласна рада

вирішила:

  1. Затвердити Методику розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (додається).
  1. Визнати такою, що втратила чинність, Методику розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та пропорції її розподілу, затверджену рішенням обласної ради від 10.06.2016. №207-5/2016 “Про передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В.Гладія та постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур).

 

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич


Додаток

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]