Про заснування Івано-Франківської обласної відзнаки – медалі “Доблесть Прикарпаття”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
ятнадцята сесія)

РІШЕННЯ

 

06.07.2022                          м. Івано-Франківськ               № 462-15/2022

 

 

Про заснування Івано-Франківської
обласної відзнаки –
медалі “Доблесть Прикарпаття”

 

 

З метою вшанування жертовності та зусиль, проявлених у волонтерській діяльності, організації і наданні матеріальної, фінансової та іншої допомоги Збройним Силам України, іншим військовим формуванням України для відсічі збройної агресії російської федерації, спрямованої проти суверенітету і територіальної цілісності Української Держави, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада

вирішила:

 1. Заснувати Івано-Франківську обласну відзнаку – медаль “Доблесть Прикарпаття” (далі – відзнака).
 2. Затвердити Положення про відзнаку та її опис (додаються).
 3. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) забезпечити фінансування видатків для придбання відзнак, футлярів та посвідчень до них.
 4. Управлінню обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення (Т. Гладенький) забезпечити виготовлення необхідної кількості відзнак, футлярів та посвідчень.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія та постійну комісію обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей (Н. Чаплинська).

 

 

Голова обласної ради                                                            Олександр СИЧ

 


 

Додаток
до рішення обласної ради
від 06.07.2022 № 462-15/2022

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Івано-Франківську обласну відзнаку

медаль “Доблесть Прикарпаття”

 

 1. Івано-Франківську обласну відзнаку – медаль “Доблесть Прикарпаття” (далі – відзнака) засновано з ініціативи обласної державної адміністрації та обласної ради з метою вшанування громадян за жертовність та зусилля, проявлені у волонтерській діяльності, організації і наданні матеріальної, фінансової та іншої допомоги Збройним Силам України, іншим військовим формуванням України для відсічі збройної агресії російської федерації, спрямованої проти суверенітету і територіальної цілісності Української Держави.
 2. Відзнакою нагороджуються громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства.
 3. Подання про нагородження відзнакою вноситься до обласної державної адміністрації та до обласної ради органами місцевого самоврядування, органами державної влади, громадськими організаціями, установами області, а також Всеукраїнськими та міжнародними організаціями.
 4. Клопотання про нагородження відзнакою має містити такі відомості про осіб: прізвище, ім’я, по батькові; місце проживання; коротку біографічну довідку із зазначенням внеску особи.
 5. Відзнакою нагороджують відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради.

Рішення про нагородження відзнакою приймаються головою обласної державної адміністрації та головою обласної ради або особами, які виконують їх повноваження.

 1. Проєкти розпоряджень про нагородження готують відповідні структурні підрозділи обласної державної адміністрації.
 2. Вручення відзнаки здійснюється головою обласної державної адміністрації, головою обласної ради чи особами, які виконують їх повноваження, на сесії обласної ради або ж на інших урочистих заходах.
 3. Нагородження відзнакою може бути здійснено посмертно. За таких обставин нагорода вручається рідним особи, яка нагороджена.
 4. Медаль носять на грудях зліва.
 5. Втрачені відзнаки та посвідчення до них повторно не видаються.
 6. Облік відзнак проводить сектор нагород відділу управління персоналом апарату обласної державної адміністрації.

 

 


 

ОПИС
Івано-Франківської обласної відзнаки
медалі “Доблесть Прикарпаття”

 

Медаль виготовляється з металу сріблястого кольору та складається з двох деталей: підвіски та колодки.

Підвіска має форму кола діаметром 32 мм.

На аверсі – у центрі меншого кола – розміщено барельєфне зображення ВОЇНА-ЗАХИСНИКА. Навколо воїна є стрічка з рельєфним написом “ДОБЛЕСТЬ ПРИКАРПАТТЯ”. Стрічка покладена на військово-козацький хрест. Під хрестом – рельєфне зображення стилізованого лаврового вінка.

На реверсі у центрі розміщено малий Державний Герб України, на який покладено дату “2022” та герб Івано-Франківської області.

По колу медалі розміщено рельєфний напис “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА” та “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ”.

Підвіска з’єднана з колодкою за допомогою кільця.

Колодка прямокутна, обтягнута стрічкою з повздовжніми смугами червоного, чорного, білого, синього та жовтого кольорів. Ширина стрічки 28 мм.

Медаль кріпиться до одягу за допомогою застібки (булавки), яка є на зворотньому боці колодки.

 

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]