Про призначення генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний центр Івано-Франківської обласної ради»  


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(
Пятнадцята  сесія)

РІШЕННЯ

06.07.2022                            м. Івано-Франківськ                № 478-15/2022

 

Про призначення генерального
директора комунального некомерційного
підприємства «Івано-Франківський
обласний клінічний кардіологічний центр
Івано-Франківської обласної ради»

 

Керуючись частиною п’ятою статті 10 Закону України «Про правовий   режим воєнного стану», Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», з метою виконання завдань, покладених на заклади охорони здоров’я в умовах війни з російським агресором, беручи до уваги заяву  В. Якимчука від 04.07.2022, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Якимчука Віктора Миколайовича на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний центр Івано-Франківської обласної ради» строково до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не пізніше дванадцяти місячного строку з дня припинення чи скасування воєнного стану.
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Дмитренко)  укласти контракт  з генеральним  директором комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний  центр Івано-Франківської обласної ради» відповідно до пункту 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

 

 Голова обласної ради                                                Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]