Про надання товариству з обмеженою відповідальністю “ГАЛИЧИНА ІНВЕСТБУД” згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(П’ятнадцята сесія)

РІШЕННЯ

06.07.2022                         м. Івано-Франківськ                № 479-15/2022

 

 

Про надання товариству з
обмеженою   відповідальністю
“ГАЛИЧИНА ІНВЕСТБУД”
згоди на здійснення невід’ємних
поліпшень орендованого майна

          

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, Порядку надання орендарю згоди орендодавця майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст  області на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна,  затвердженого  рішенням  обласної  ради  від 20.09.2019. № 1208-30/2019, враховуючи заяву товариства з обмеженою відповідальністю “ГАЛИЧИНА ІНВЕСТБУД” від 23.06.2022 року № 23/06/22-1, з метою належного утримання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, обласна рада

вирішила:

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю “ГАЛИЧИНА ІНВЕСТБУД” згоду на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна – нежитлових будівель (літер А, Б, В, Г, Д) площею 2096,9 кв. м та споруд (літер Г1, естакада №) площею забудови 119,6 кв. м на вул. Максимовича, 10 у м. Івано-Франківську.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю “ГАЛИЧИНА ІНВЕСТБУД” подати:

– графік виконання робіт  управлінню з питань майна спільної власності територіальних громад області;

– інформацію про завершення виконання робіт з поданням копій, підписаних замовником і підрядником, актів приймання виконаних робіт, погоджених комунальним підприємством Івано-Франківської обласної ради “Про-Експерт”, та  документів, що підтверджують оплату зазначених робіт обласній раді.   

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В.Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства  (І. Очкур).

 

 

Голова обласної  ради                                                           Олександр СИЧ

 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]