Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Шістнадцята сесія)

РІШЕННЯ

16.09.2022                          м. Івано-Франківськ                      № 498-16/2022

Про внесення змін до Програми
розвитку місцевого самоврядування
в Івано-Франківській області
на 2022-2026 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою удосконалення Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки обласна рада

вирішила:

  1. Внести такі зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 12.11.2021 № 273-10/2021:

1) доповнити Положення про обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування розділом VI “Форс-мажорні обставини”:

VI. Форс-мажорні обставини

  1. У разі виникнення форс-мажорних обставин (введення на території області воєнного чи надзвичайного станів та прийняття відповідних нормативно-правових актів, що унеможливлюють здійснювати видатки в особливому режимі в умовах воєнного та надзвичайного станів на реалізацію проєктів-переможців згідно з графіком їх фінансування) призупиняється фінансування проєктів-переможців попереднього Конкурсу та проведення нового обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.
  2. Після скасування воєнного чи надзвичайного станів або внесення змін до відповідних нормативно-правових актів відновлюється проведення обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування відповідно до термінів, визначених заходами Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, та фінансування проєктів-переможців попереднього Конкурсу в обсягах, передбачених у проєктах, із врахуванням індексу інфляції за відповідний період.

  1. Сільські, селищні, міські ради – переможці попереднього Конкурсу у двомісячний термін після настання обставин, зазначених у пункті 2 цього розділу, приймають рішення про актуальність проєкту та його співфінансування в обсягах, передбачених у проєкті, із врахуванням індексу інфляції за відповідний період”.

2) пункт 7 Положення про Подяку голови Івано-Франківської обласної ради викласти у новій редакції:

“7. Особам, нагородженим Подякою, вручається грошова премія у розмірі 3 (три) тисячі гривень”.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної радиз питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва (А. Іваськів).

Голова обласної ради                                                         Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]