Про укладення контракту з директором обласного комунального підприємства  Івано-Франківської обласної  ради “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича”


УКРАЇНА
 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Друга  сесія)

РІШЕННЯ

 

від 23.12.2020. № 53-2/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про укладення контракту з
директором обласного комунального
підприємства  Івано-Франківської
обласної  ради “Дністровський
регіональний ландшафтний парк
імені Сергія Дідича”

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму, рішення наглядової ради обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича” (протокол від 22.09.2020 року), заяву Ковтуна Михайла Івановича від 15.09.2020 р., обласна рада

вирішила:

  1. Доручити голові обласної ради О. Сичу укласти з директором обласного комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича” Ковтуном Михайлом Івановичем  контракт терміном на п’ять років.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму (С. Басараб).

 

 

Голова  обласної  ради                                                                        Олександр  Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]