Про звільнення генерального директора комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” Малофія Любомира Степановича


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Друга сесія)

РІШЕННЯ

 

від 23.12.2020. № 55-2/2020
м. Івано-Франківськ

 

 

Про звільнення генерального
директора комунального некомерційного
підприємства Івано-Франківський
обласний фтизіопульмонологічний
центр Івано-Франківської обласної ради
Малофія Любомира Степановича

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 2 частини 1 статті 36 Кодексу законів про працю України, Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 10.06.2016. № 205-5/2016, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.2019. № 1135-28/2019, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, обласна рада

вирішила:

 

  1. Звільнити Малофія Любомира Степановича з посади генерального директора комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, відповідно до підпункту а) пункту 5.2. контракту, укладеного 20.12.2013 року.
  2. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації здійснити необхідні дії відповідно до вимог чинного законодавства про працю у зв’язку зі звільненням Малофія Любомира Степановича з посади генерального директора комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради”.
  3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я” рекомендувати обласній державній адміністрації ввести до складу постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад керівників державного, комунального закладу охорони здоров’я двох членів постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

 

Голова обласної ради                                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]