Про передачу об’єкта нерухомого майна та земельної ділянки на вул. Млинарській, 21 у м. Івано-Франківську


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Дев’ятнадцята сесія)

РІШЕННЯ

23.12.2022                             м. Івано-Франківськ                    № 577-19/2022

 

 

Про передачу обєкта
нерухомого майна та
земельної ділянки
на вул. Млинарській, 21
у м. Івано-Франківську

 

 

         Відповідно до статей 43 та 60  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Івано-Франківської міської ради від 22.12.2022 № 253-32 “Про використання об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади” та № 254-32 “Про земельні питання”, обласна рада

вирішила:

  1. Дати згоду на передачу об’єкта нерухомого майна – будівель Івано-Франківського обласного наркологічного диспансеру та Івано-Франківської державної обласної психіатричної клінічної лікарні № 1 (70/100 частка – в Літ. А прим. пл. 185,7 м. кв., Літ. Г, Д, З, Літ. К прим.  пл. 140,2 м. кв., Л, М, Н, Р, С, Т, У, У΄, Ф, Х, Х΄ заг. пл. 4555,0 м. кв.) на вул. Млинарській, 21 у м. Івано-Франківську (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2185281726101) з комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області з подальшою передачею на баланс та в оперативне управління комунального некомерційного підприємства “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради”.
  2. Утворити комісію з питань передачі об’єкта нерухомого майна –будівель Івано-Франківського обласного наркологічного диспансеру та Івано-Франківської державної обласної психіатричної клінічної лікарні № 1 на вул. Млинарській, 21 у м. Івано-Франківську (далі – Комісія), (додається).
  3. Комісії здійснити передачу зазначеного об’єкта нерухомого майна.          
  4. Включити об’єкт нерухомого майна до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
  5. Дати згоду на передачу земельної ділянки площею 1,8899 га на вул. Млинарській, 21 у м. Івано-Франківську для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, кадастровий номер 2610100000:03:005:0286, з комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.

         Доручити голові Івано-Франківської обласної ради О. Сичу підписати акт приймання-передачі зазначеної земельної ділянки після виконання пункту 3 цього рішення. 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур).

 

Голова обласної ради                                                            Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]