Про стан серцево-судинних захворювань населення області


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Дев
ятнадцята сесія)

РІШЕННЯ

23.12.2022                            м. Івано-Франківськ                 № 578-19/2022

 

Про стан серцево-судинних
захворювань населення області

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про стан серцево-судинних захворювань населення області, обласна рада   

вирішила:

  1. Інформацію департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації про стан серцево-судинних захворювань населення області взяти до відома (додається).
  2. 2. Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації:

2.1. Здійснити  першочергові заходи щодо:

– розширення застосування методів тромболітичної терапії та тромбектомії в лікуванні пацієнтів з гострим мозковим інсультом;

– розвитку реабілітаційної бази для хворих після перенесеного інсульту та з постковідним синдромом як фактором ризику розвитку гострого мозкового інсульту;

– активізації комунікаційної кампанії стосовно перших симптомів інсульту та своєчасного доправлення пацієнтів у заклад охорони здоров’я в межах вікна терапевтичних можливостей.

2.2. Дотримуватися правильної маршрутизації пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями для надання якісної медичної допомоги.

2.3. Здійснити заходи щодо збільшення кількості охоплення оздоровчими послугами дітей з диспансерної групи, які хворіють на серцево-судинні захворювання.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

 

Голова обласної ради                                                        Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]