Про депутатські запити


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Друга сесія)

РІШЕННЯ

 

від 23.12.2020. № 60-2/2020
м. Івано-Франківськ

Про депутатські запити

Відповідно до статей 43, 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Регламенту обласної ради сьомого демократичного скликання обласна рада

вирішила:

 1. Підтримати депутатські запити згідно з додатком.
 2. Депутатські запити спрямувати за належністю голові обласної ради, голові обласної державної адміністрації, керівникам підприємств, установ і організацій області.
 3. Відповіді на запити надати обласній раді та депутатам у місячний термін.

Голова обласної ради                                                                            Олександр Сич


 

Додаток
до рішення обласної ради
від 23.12.2020. № 60-2/2020

ПЕРЕЛІК ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАПИТІВ

 

 1. Депутатський запит Євгенії Бардяк до т.в. о. голови обласної державної адміністрації М. Савки – щодо виділення у 2021 році коштів з обласного бюджету для капітального ремонту дороги Калуш-Осмолода на ділянці Зелений Яр-Красне.
 2. Депутатський запит Сергія Волошина до голови обласної ради О. Сича та т.в. о. голови обласної державної адміністрації М. Савки – щодо виділення у 2021 році коштів з обласного бюджету для капітального ремонту дорожнього покриття вулиць С. Ковпака, О. Довбуша, Б. Хмельницького, І. Мазепи у місті Яремче.
 3. Депутатський запит Ярослави Гоголь до заступника голови обласної державної адміністрації В. Івасика, начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області В. Буджака та начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області В. Голубоша – щодо вжиття заходів для безпечної організації руху на ділянці автомобільної дороги Н-09 Мукачево-Львів, яка проходить через територію Богородчанської територіальної громади.
 4. Депутатський запит Андрія Іваськіва до т.в. о. голови обласної державної адміністрації М. Савки та в. о. начальника Державної екологічної інспекції Карпатського округу М. Аврама – щодо проведення системного контролю та аналізу шкідливих викидів ВП ДТЕК “Бурштинська ТЕС”.
 5. Депутатський запит Василя Мельничука до т.в. о. голови обласної державної адміністрації М. Савки – щодо передбачення у 2021 році коштів на капітальний ремонт автомобільної дороги Вербівці-Стецева між селами Топорівці та Торговиця Городенківської територіальної громади.
 6. Депутатський запит Олега Понайди до т.в. о. голови обласної державної адміністрації М. Савки – щодо виділення коштів на будівництво моста на автомобільній дорозі Луги – Ілемня через потічок в урочищі “Кути” с. Ілемня Вигодської територіальної громади.
 7. Депутатський запит Олега Понайди до т.в. о. голови обласної державної адміністрації М. Савки – щодо виділення коштів на капітальний ремонт автомобільної дороги Рожнятів-Липовиця.
 8. Депутатський запит Оксани Тебешевської до голови обласної ради О. Сича – щодо виділення коштів для коригування проектно-кошторисної документації на реконструкцію частини приміщень незакінченої будівлі Народного дому під дитячий садок у селі Голинь Калуського району.
 9. Депутатський запит Оксани Тебешевської до голови обласної ради О. Сича – щодо виділення коштів на капітальний ремонт приміщення для дошкільних груп Тужилівського ліцею в селі Тужилів Калуського району.
Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]