Про внесення змін до регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки  


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Двадцять перша сесія)

РІШЕННЯ

06.04.2023                          м. Івано-Франківськ                   № 640-21/2023

Про внесення змін до регіональної
цільової програми розвитку
міжнародного співробітництва
та промоції Івано-Франківської
області на 20222026 роки

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації основних заходів регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва та промоції Івано-Франківської області на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 12.11.2021 № 281-10/2021 (далі – Програма), замінивши у Паспорті Програми, Переліку заходів, обсягів та джерел фінансування Програми слова «управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації» словами «департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації» у відповідних відмінках.
  2. Департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації забезпечити виконання Програми з врахуванням внесених змін.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва (А. Іваськів).

Голова обласної ради                                                        Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]