Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Козацькій, 1 у м. Коломиї


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Двадцять перша сесія)

РІШЕННЯ

06.04.2023                          м. Івано-Франківськ                      № 656-21/2023

 

Про передачу нерухомого майна
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області
на вул. Козацькій, 1 у м. Коломиї

          

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи лист Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді від 16.03.2023 р.  № 01/16/033, акт обстеження нежитлових приміщень Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді на вул. Козацькій, 1 у м. Коломиї від 14 березня 2023 року, з метою забезпечення належного утримання та експлуатації нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області обласна рада

вирішила:

  1. Виключити зі складу єдиного майнового комплексу Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Козацькій, 1 у м. Коломиї  (реєстраційний номер 205031326106), як таке, що не використовується і подальше його використання не планується у діяльності центру.
  2. Передати нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. Козацькій, 1 у м. Коломиї  (реєстраційний номер 205031326106) з балансу Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді на баланс та в оперативне управління комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур). 

Голова обласної  ради                                                           Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]