Про надання згоди на ремонтно- реставраційні роботи в будинку на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську Маричу В.Ф.  


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Двадцять перша сесія)

РІШЕННЯ

06.04.2023                             м. Івано-Франківськ                 № 657-21/2023

 

Про надання згоди на ремонтно-
реставраційні роботи в будинку
на вул. Тринітарській, 13
у м. Івано-Франківську
Маричу В.Ф.

 

Відповідно до статей 43, 55 і 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 357, 358 Цивільного кодексу України, враховуючи звернення Марича В. Ф. від 03.02.2023, висновок постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства,   обласна рада

вирішила:

  1. Дати згоду Маричу В. Ф. на ремонтно-реставраційні роботи в будинку на вул. Тринітарській, 13 у м. Івано-Франківську з пристосуванням горища під офісні приміщення, у тому числі в частині горища, розміщеного над приміщеннями, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області.
  2. Уповноважити начальника управління з питань майна спільної власності територіальних громад області Даниша В.С. підписати заяву про згоду співвласника на здійснення ремонтно-реставраційних робіт майна, що є у спільній частковій власності.  
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур).

Голова обласної ради                         Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]