Про безоплатну передачу майна (лісоматеріалів) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”  


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Двадцять друга сесія)

РІШЕННЯ

 

09.06.2023                          м. Івано-Франківськ                    № 691-22/2023

 

 

Про безоплатну передачу майна (лісоматеріалів) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”

 

 

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 6 Закону України “Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану”, рішення Івано-Франківської обласної ради від 18.10.2001. № 537-22/2001 “Про надання в постійне користування земель лісового фонду”, враховуючи звернення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону від 31.05.2023 № 553/2261, лист Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” від 31.05.2023 р. № 88, висновок постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій, обласна рада

вирішила:

  1. Передати безоплатно для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у державну власність та до сфери управління військової частини А3306 майно (лісоматеріали), одержане від господарської діяльності лісогосподарськими підприємствами, підпорядкованими Івано-Франківському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству “Івано-Франківськоблагроліс”, згідно з додатком.
  2. Керівництву Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” забезпечити координацію підготовчих робіт для передачі майна (лісоматеріалів) до сфери управління військової частини А3306.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій (О. Книшук).

 

 

Голова обласної ради                                                        Олександр Сич


Додаток
до рішення обласної ради
від 09.06.2023 № 691-22/2023

 

Перелік
майна (лісоматеріалів) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського
підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”

 

№ з/пНазва підпорядкованого підприємстваНазва майна
(лісопродукції)
Обсяг, м³
1.Богородчанський спеціалізований агролісгосп ОКП

“Івано-Франківськоблагроліс”

ділова деревина15
2.Долинський спеціалізований агролісгосп ОКП

“Івано-Франківськоблагроліс”

ділова деревина15
3.Надвірнянський спеціалізований агролісгосп ОКП

“Івано-Франківськоблагроліс”

ділова деревина10
Всього40

 

Керуючий справами
обласної ради                                                                       Михайло КОРОЛИК

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]