Про призначення на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» І. Дмитренка  


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Двадцять
друга сесія)

РІШЕННЯ

09.06.2023                            м. Івано-Франківськ                    № 703-22/2023

 

Про призначення на посаду
генерального директора комунального
некомерційного підприємства
«Прикарпатський клінічний
онкологічний центр
Івано-Франківської обласної ради»
І. Дмитренка

 

Керуючись частиною п’ятою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», з метою виконання завдань, покладених на заклади охорони здоров’я в умовах війни з російським агресором, беручи до уваги заяву І. Дмитренка від 26.05.2023, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Дмитренка Ігоря Анатолійовича на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» строково до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не пізніше дванадцятимісячного строку з дня припинення чи скасування воєнного стану.
  2. Доручити департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації укласти контракт з генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» відповідно до пункту 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

 

Голова обласної ради                                                     Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]