Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. С. Бандери, 2 у м. Коломиї


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Двадцять третя сесія)

РІШЕННЯ

22.08.2023                          м. Івано-Франківськ                      № 736-23/2023

Про передачу нерухомого майна
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області
на вул. С. Бандери, 2
у м. Коломиї

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради” від 04.07.2023 № 01-18/309, акт обстеження нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. С. Бандери, 2 у м. Коломиї від 05.07.2023 року, висновок постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства, з метою забезпечення належного утримання та експлуатації нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області обласна рада

вирішила:

  1. Виключити зі складу єдиного майнового комплексу комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради” нерухоме майно спільної власності територіальних громад  сіл,  селищ,  міст  області  на  вул. С. Бандери, 2    у    м. Коломиї   (реєстраційний   номер   213977426106)    як    таке,      що не використовується  і подальше його  використання  не планується  у діяльності підприємства.
  2. Передати нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на вул. С. Бандери, 2 у м. Коломиї (реєстраційний номер 213977426106) з балансу комунального некомерційного підприємства “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради” на баланс та в оперативне управління комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства (І. Очкур). 

Голова обласної  ради                                                           Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]