Про звернення обласної ради щодо присвоєння звання Герой України командиру відділення 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Михайлові Романюку (посмертно)


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Двадцять шоста сесія)

РІШЕННЯ

27.10.2023                            м. Івано-Франківськ                 № 754-26/2023

 

 

Про звернення обласної ради
щодо присвоєння звання Герой України
командиру відділення 128-ї окремої
Закарпатської гірсько-штурмової
бригади Михайлові Романюку
(посмертно)

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України від 02.12.2002 року № 1114/2002 “Про звання Герой України” (зі змінами), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, обласна рада

вирішила:

  1. Схвалити звернення обласної ради до Президента України В. Зеленського, Голови Верховної Ради України Р. Стефанчука, Головнокомандувача Збройних Сил України В. Залужного щодо присвоєння звання Герой України командиру відділення 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Михайлові Романюку (посмертно), (додається).
  2. Звернення надіслати Президенту України В. Зеленському, Голові Верховної Ради України Р. Стефанчуку, Головнокомандувачу Збройних Сил України В. Залужному.
  3. Рішення оприлюднити на вебсайті обласної ради та в інших засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей (Н. Чаплинська).

 

Голова обласної ради                                                             Олександр СИЧ


Додаток
до рішення обласної ради
від 27.10.2023 № 754-26/2023

Президенту України

Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

 

Голові Верховної Ради України

Руслану СТЕФАНЧУКУ

 

Головнокомандувачу

Збройних Сил України

Валерію ЗАЛУЖНОМУ

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Романюк Михайло Васильович, командир відділення 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади, народився 03.01.1974 року у селі Залуччя Коломийського району Івано-Франківської області. На початку повномасштабного вторгнення 29 лютого 2022 року поповнив ряди добровольців Збройних Сил України.

З травня 2022 року брав участь у бойових діях, захищав територіальну цілісність України на лінії фронту в Луганській, Донецькій, Херсонській та Запорізькій областях.

Михайло Романюк проявив мужність та хоробрість у боях, а також підтримував бойовий дух побратимів.

17 червня 2023 року загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту П’ятихатки Запорізької області.

Відповідно до розділу ІІ Статуту звання Герой України, затвердженого Указом Президента України від 2 грудня 2002 року № 1114/2002, органи місцевого самоврядування можуть порушувати клопотання про присвоєння звання Герой України.

З уваги на викладене, ми, депутати Івано-Франківської обласної ради, закликаємо Президента України Володимира Зеленського присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно) командиру відділення 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Михайлові Романюку – за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву в боротьбі за державний суверенітет та незалежність України.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Прийнято на двадцять шостій сесії
Івано-Франківської обласної ради
восьмого демократичного скликання
27 жовтня 2023 року

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]