Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.08.2023 № 720-23/2023 «Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2023 році»


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Двадцять шоста сесія)

РІШЕННЯ

27.10.2023                            м. Івано-Франківськ                 № 761-26/2023

Про внесення змін до рішення
обласної ради від 22.08.2023 № 720-23/2023
«Про фінансування природоохоронних
заходів з обласного фонду охорони
навколишнього природного
середовища за рахунок планових
надходжень у 2023 році»

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення обласної ради від 11.05.2022 № 415-14/2022 «Про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища» обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Переліку природоохоронних заходів для здійснення фінансування за рахунок планових надходжень коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2023 році, затвердженого рішенням обласної ради від 22.08.2023 № 720-23/2023 (далі – Перелік), а саме:

1.1. У пункті 3 Переліку назву природоохоронного заходу «Будівництво берегозакріплювальних, протиобвальних споруд правого берега р. Рибниця в с. Бабин Косівського району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)» замінити на «Нове будівництво берегозакріплювальних, протиобвальних споруд правого берега р. Рибниця в с. Бабин Косівського району Івано-Франківської області».

1.2. У пункті 5 Переліку назву природоохоронного заходу «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд по вул. Стефурака, потічок «Монастирський» в м. Косові Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)» замінити на «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд по вул. Стефурака, потічок «Монастирський» в м. Косові Івано-Франківської області (коригування проекту)».

1.3. У пункті 8 Переліку назву природоохоронного заходу «Нове будівництво водозахисних дамб та регулювання річок Сопівка, Лючка та Пістинька для захисту від підтоплення та затоплення с. Нижній Вербіж Коломийського району Івано-Франківської області» замінити на «Нове будівництво водозахисних дамб та регулювання річок Сопівка, Лючка та Пістинька для захисту від підтоплення та затоплення с. Нижній Вербіж Коломийського району Івано-Франківської області. (Коригування проекту)».

1.4. У пункті 11 Переліку назву природоохоронного заходу «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд р. Сухий в районі вул. Гірська в с. Рунгури Печеніжинської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області» замінити на «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд р. Сухий в районі вул. Гірська в с. Рунгури Печеніжинської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області (коригування проекту)».

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму (С.Басараб).

Голова обласної ради                                                       Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]