Про стан забезпечення оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки


УКHАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Двадцять
шоста сесія)

РІШЕННЯ

27.10.2023                            м. Івано-Франківськ                    № 763-26/2023

 

Про стан забезпечення оздоровлення
дітей, які потребують особливої
соціальної уваги та підтримки

 

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», постанов Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 № 1167 «Про затвердження Порядку організації виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок» (зі змінами) та від 09.05.2023 № 462 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом «гроші ходять за дитиною», рішення Івано-Франківської обласної ради від 12.11.2021 № 276-10/2021 «Про затвердження обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки» (зі змінами), з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей обласна рада

вирішила:

  1. Інформацію департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації про стан забезпечення оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, взяти до відома (додається).
  2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам області:

2.1. Забезпечити організацію та здійснення заходів щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

2.2. Передбачити в місцевих бюджетах на наступні бюджетні періоди видатки для фінансування оздоровчої кампанії дітей.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

 

Голова обласної ради                                                        Олександр Сич


Інформація департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації про стан забезпечення оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]