Про стан забезпечення стоматологічною допомогою населення області


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Двадцять
шоста сесія)

РІШЕННЯ

27.10.2023                            м. Івано-Франківськ                    № 765-26/2023

Про  стан забезпечення
стоматологічною допомогою
населення області

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про стан  забезпечення стоматологічною допомогою населення області, обласна рада   

вирішила:

  1. Інформацію департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації про стан забезпечення стоматологічною допомогою населення області взяти до відома (додається).
  2. Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації вжити заходів щодо забезпечення ургентної стоматологічної допомоги населенню у кластерних закладах охорони здоров’я.
  3. Рекомендувати головам територіальних громад при затвердженні місцевих бюджетів врахувати потребу в коштах для надання безоплатних стоматологічних послуг з метою дотримання соціальних гарантій пільгових категорій населення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

Голова обласної ради                                                        Олександр Сич


Інформація департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації про стан забезпечення стоматологічною допомогою населення області


 

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]