Івано-Франківська обласна рада
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ | Сайт працює в тестовому режимі | Стара версія сайту
MENUMENU

Про припинення діяльності Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Четверта сесія)

РІШЕННЯ

 

від 19.02.2021. № 87-4/2021
м. Івано-Франківськ

 

 

Про припинення діяльності
Долинського  обласного
центру соціальної підтримки
дітей та сімей Теплий дім
Івано-Франківської обласної ради

 

 

 

Відповідно до ст. 104, 110, 111, 112 Цивільного кодексу України,  ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 року № 526-р “Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу”, обласна рада
вирішила:

  1. Припинити діяльність Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради, який розташований за адресою м. Долина, вул. Івасюка, 16, шляхом його ліквідації.
  2. Затвердити персональний склад ліквідаційної комісії з припинення Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради (далі – ліквідаційна комісія), додається.
  3. Вимоги кредиторів розглядаються протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про прийняття даного рішення та задовольняються у порядку черговості, встановленому статтею 112 Цивільного кодексу України.
  4. Рекомендувати обласній державній адміністрації вирішити питання щодо подальшого використання та передачі в оперативне управління приміщення Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради, врахувавши потреби підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
  5. Голові ліквідаційної комісії забезпечити:

5.1. Подання у встановленому чинним законодавством порядку впродовж трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення до органу, що здійснює державну реєстрацію документів необхідних для внесення запису про прийняття рішення щодо припинення, зазначеної у п. 1 цього рішення, юридичної особи шляхом її ліквідації.

5.2. Проведення інвентаризації майна Долинського обласного центру соціальної підтримки  дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради.

5.3. Складання та подання проміжного ліквідаційного балансу та ліквідаційного балансу на затвердження Івано-Франківській обласній раді.

5.4. Здійснення у встановленому чинним законодавством порядку інших необхідних дій та заходів, пов’язаних з припиненням діяльності Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради.

5.5. Персональне попередження у встановленому порядку працівників Долинського обласного центру соціальної підтримки  дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради про їх наступне вивільнення із займаних посад відповідно до пункту 1 статті 40 Кодексу законів про працю України у зв’язку з ліквідацією  та інформування центру зайнятості про попередження щодо наступного вивільнення працівників відповідно до статті 49-2 Кодексу законів про працю України.

 5.6. Додержання вимог трудового законодавства при звільненні працівників Долинського обласного центру соціальної підтримки  дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради.

  1. Службі у справах дітей обласної державної адміністрації (І. Ковалик) забезпечити влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради до сімейних форм виховання або на повне державне утримання.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (А. Яворський).

 

 

Голова обласної  ради                                                              Олександр Сич


Затверджено
Рішення обласної ради
від 19.02.2021. № 87-4/2021

 

Персональний склад
ліквідаційної комісії з припинення
Долинського обласного центру соціальної підтримки  дітей та сімей Теплий дім Івано-Франківської обласної ради

 

Круліковська
Оксана
Михайлівна
– в. о. директора Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради, голова ліквідаційної комісії (реєстраційний номер облікової картки  )
Куцалаба
Наталія
Василівна
– заступник директора з господарської роботи, голова профспілкової організації Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради, заступник голови ліквідаційної комісії (реєстраційний номер облікової картки  )

Члени комісії:

Максимів
Віра
Іванівна
– головний бухгалтер Долинського обласного  центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради (реєстраційний номер облікової картки  )  
Маслей
Оксана
Миколаївна
– заступник директора з виховної роботи Долинського обласного  центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради (реєстраційний номер облікової картки  )
Оленин
Ольга
Федорівна
– юрисконсульт Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради (реєстраційний номер облікової картки  )
Попович
Віталія 

Ярославівна
– заступник начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації (реєстраційний номер облікової картки )
Середюк
Ольга
Олегівна
– провідний спеціаліст відділу з питань правової роботи, усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання дітей служби у справах дітей обласної державної адміністрації (реєстраційний номер облікової картки )
Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу

Загальний опис необхідної інформації
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит

або

Прошу у встановлений Законом України "Про доступ до публічної
інформації" строк надати мені відповідь:
Дата