Про внесення змін до обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки (зі змінами)


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання

(Тридцята сесія)

РІШЕННЯ

19.04.2024                                м. Івано-Франківськ                   № 879-30/2024

 

Про внесення змін до обласної
цільової програми забезпечення
житлом працівників Управління
Служби безпеки України
в Івано-Франківській області
на 2022-2026 роки (зі змінами)

 

 

З метою реалізації основних заходів обласної цільової програми забезпечення житлом працівників  Управління Служби безпеки України  в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  обласна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до обласної цільової програми забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17.12.2021 № 339-11/2021, (зі змінами),  (далі – Програма),  а саме абзац  13  пункту 2 розділу  І  Порядку  надання  цільових довго-термінових кредитів працівникам Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області  на будівництво (придбання) житла за рахунок коштів обласного бюджету додатка 2 до  Програми  викласти в такій редакції:

“об’єкт кредитування – квартири, що будуються у багатоквартирних житлових будинках, які погоджені розпорядником коштів як такі, на будівництво житла у яких можуть спрямовуватися кошти відповідно до Порядку, та квартири у збудованих багатоквартирних житлових будинках”.

  1. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Дунич) та виконавцям Програми при складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Н. Кучма) бюджетних запитів на 2024-2026 роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми з урахуванням внесених змін.
  2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Н. Кучма) при внесенні змін до обласного бюджету на 2024 рік та складанні проєктів обласного бюджету на 2025-2026 роки передбачати кошти на виконання заходів Програми з урахуванням внесених змін, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства (Л. Гораль).

 

Голова обласної ради                                                           Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]