Про призначення на посаду директора Калуської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради Дзундзи Світлани Петрівни   


УКрАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тридцята сесія)

РІШЕННЯ

19.04.2024                            м. Івано-Франківськ                 № 901-30/2024

 

 

Про призначення на посаду
директора Калуської спеціальної
школи Івано-Франківської обласної
ради Дзундзи Світлани Петрівни 

 

Керуючись частиною п’ятою статті 10 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами), статтею 39 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженим рішенням обласної ради від 17.05.2019 № 1135-28/2019, (зі змінами), з метою виконання завдань, покладених на заклади освіти в умовах війни з російським агресором, беручи до уваги заяву Дзундзи Світлани Петрівни від 04.03.2024 року, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Дзундзу Світлану Петрівну на посаду директора Калуської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради строково до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не пізніше дванадцятимісячного строку з дня припинення чи скасування воєнного стану.
  2. Доручити департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) укласти контракт з директором Калуської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради відповідно до пункту 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики (Б. Томенчук).

 

 

Голова обласної ради                                                          Олександр СИЧ

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]