Про призначення директора Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тридцята сесія)

РІШЕННЯ

19.04.2024                            м. Івано-Франківськ                 № 902-30/2024

 

 

Про призначення директора
Івано-Франківської обласної
філармонії імені Іри Маланюк

 

 

 

Керуючись частинами п’ятою та сьомою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статтею 21 Закону України «Про культуру», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), враховуючи Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджене рішенням обласної ради від 17.05.2019 № 1135-28/2019 (зі змінами), з метою виконання завдань, покладених на Івано-Франківську обласну філармонію імені Іри Маланюк в умовах війни з російським агресором, та беручи до уваги заяву В. Рудницького від 19.03.2024 року, обласна рада

вирішила:

  1. Призначити Рудницького Володимира Ярославовича на посаду директора Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк строково до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не пізніше дванадцятимісячного строку з дня припинення чи скасування воєнного стану.
  2. Доручити управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Т. Бойко) укласти контракт з директором Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк відповідно до пункту 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики (М. Гринечко).

 

 

 

Голова обласної ради                                                             Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]