Про безоплатну передачу майна (лісоматеріалів) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства  “Івано-Франківськоблагроліс”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тридцята сесія)

РІШЕННЯ

19.04.2024                            м. Івано-Франківськ                    № 907-30/2024

 

Про безоплатну передачу майна (лісоматеріалів) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства  “Івано-Франківськоблагроліс”

 

 

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 6 Закону України “Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану”, рішення Івано-Франківської обласної ради від 18.10.2001 № 537-22/2001 “Про надання в постійне користування земель лісового фонду”, враховуючи звернення командира військової частини А4267 Міністерства оборони України від 27.03.2024 р. № 1118, лист Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” від 03 квітня 2024 р. № 78, висновки постійних комісій обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій і з питань комунального майна та житлово-комунального господарства, обласна рада

вирішила:

  1. Передати безоплатно для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у державну власність та до сфери управління військової частини А4267 Міністерства оборони України майно (пиломатеріали обрізні хвойних порід) в кількості 20 м3, одержане Богородчанським спеціалізованим агролісгоспом, підпорядкованим Івано-Франківському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству “Івано-Франківськоблагроліс”, внаслідок господарської діяльності.
  2. Керівництву Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” забезпечити координацію підготовчих робіт для передачі майна (лісоматеріалів) до сфери управління військової частини А4267 Міністерства оборони України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій (О. Книшук).

Голова обласної ради                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]