Про безоплатну передачу майна (лісопродукції у вигляді необробленої деревини) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”


УКРАЇНА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Восьме демократичне скликання
(Тридцять перша сесія)

РІШЕННЯ

21.06.2024                            м. Івано-Франківськ                    № 927-31/2024

 

Про безоплатну передачу майна (лісопродукції у вигляді необробленої деревини) Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс”

 

 

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 6 Закону України “Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану”, рішення обласної ради від 18.10.2001 № 537-22/2001 “Про надання в постійне користування земель лісового фонду”, враховуючи звернення командира військової частини А1619 Міністерства оборони України від 05.04.2024 № 940/22207, лист Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” від 30.05.2024 № 112, беручи до уваги висновки постійних комісій обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій і з питань комунального майна та житлово-комунального господарства, обласна рада

вирішила:

  1. Передати безоплатно для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у державну власність та до сфери управління військової частини А1619 Міністерства оборони України майно (лісопродукцію у вигляді необробленої деревини) об’ємом 30 куб. м, одержане Коломийським спеціалізованим агролісгоспом ОКП “Івано-Франківськоблагроліс” внаслідок господарської діяльності.
  2. Керівництву Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Івано-Франківськоблагроліс” забезпечити координацію підготовчих робіт для передачі майна (лісопродукції у вигляді необробленої деревини) до сфери управління військової частини А1619 Міністерства оборони України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради М. Палійчука і постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій (О. Книшук).

Голова обласної ради                                                          Олександр Сич

Звернення громадян
Розпорядник інформації
Івано-Франківська обласна рада (вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004)
Кому
голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу
[contact-form-7 id="341" title="Контактна форма 1"]