Керівники обласної ради з робочим візитом побували на Коломийщині

Голова обласної ради спільно зі своїм першим заступником Василем Гладієм з робочим візитом побували на Коломийщині.

Метою поїздки в місті Коломиї став огляд об’єктів спільної власності територіальних громад області, які перебувають в незадовільному стані і потребують вжиття заходів. Першим таким об’єктом стало майно по вулиці Козацькій, 1, щодо якого на останній сесії обласної ради було прийнято рішення про приватизацію.

Не можна просто тішитися майном, його треба впорядкувати. Приклад – цей об’єкт. Колись він перебував на балансі обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, але був в поганому стані. Обласна рада прийняла рішення про його приватизацію. Очікуємо, що хтось його придбає, гроші поступлять в обласний бюджет і за них ми щось інше корисне зробимо або придбаємо щось для наших обласних установ“, – сказав Олександр Сич.

Схожа ситуація з одним з корпусів обласного госпіталю ветеранів війни, який також оглянули керівники обласної ради. Цей об’єкт в занедбаному стані, оскільки тривалий час не використовувався.

Ми хочемо знати, яка сума коштів потрібна для того, щоб його відремонтувати і згодом розширити госпіталь. Якщо ж ця сума занадто велика і непід’ємна для обласного бюджету, тоді будемо шукати інші шляхи вирішення цього питання“, – відзначив очільник депутатського корпусу.

В ході робочої поїздки керівники обласної ради також ознайомилися з функціонуванням Снятинського психоневрологічного інтернату. П’ять років тому депутатський корпус прийняв рішення про об’єднання двох інтернатних закладів у місті Снятині. Сьогодні у ньому проживають понад три сотні людей, а це – третина всіх підопічних, які перебувають в інтернатних закладах області.

На прикладі інтернатів Снятинщини ми бачимо, як можна за бюджетні кошти і не тільки змінювати ситуацію. Зі свого боку ми повинні максимально передбачати кошти на функціонування таких інтернатних закладів. Однак важливо залучати додаткові кошти. Цей заклад, порівняно з іншими, чи не найбільше залучає благодійних коштів. Минулого року – майже шість мільйонів гривень, цього року вже понад п’ять мільйонів гривень. Ці кошти ефективно використовуються для створення умов і покращення життя людей, які тут перебувають“, – підсумував Василь Гладій.