Керівники обласної ради з робочим візитом побували в Калуші

Голова обласної ради Олександр Сич спільно зі своїм першим заступником Василем Гладієм і заступником Миколою Палійчуком з робочим візитом побували в місті Калуші. Метою поїздки став огляд об’єктів спільної власності територіальних громад області та аналіз використання коштів обласного бюджету.

Першим керівники обласної ради оглянули одне з приміщень Фахового коледжу культури і мистецтв. Упродовж минулого і поточного років на капітальний ремонт цієї будівлі з обласного бюджету було спрямовано понад тринадцять мільйонів гривень для облаштування місць проживання внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб. Також минулого року за кошти обласного бюджету тут була відремонтована споруда цивільного захисту.

Від початку повномасштабної війни ми особливу увагу звертали на облаштування місць для внутрішньо переміщених осіб та укриттів. Раніше це приміщення було практично на стадії остаточного руйнування. А сьогодні – це прекрасний об’єкт, де зможуть проживати внутрішньо переміщені студенти і викладачі. Ми всі сподіваємося, що рано чи пізно війна завершиться і зникнуть ті проблеми, які виникли через неї. Але все рівно цей гуртожиток буде прекрасним місцем для тимчасового проживання студентів коледжу“, сказав Олександр Сич.

Перебуваючи на Калущині керівники обласної ради також ознайомилися з роботою комунального підприємства “Льодовий палац імені Степана Бандери”. У розмові з директором закладу вони обговорили проблеми, пов’язані з функціонуванням підприємства у літній період, та можливі шляхи розвитку підприємства у майбутньому.