“Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України”

В Івано-Франківську відбулася третя благодійна спортивно-патріотична акція “Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України”, організована Івано-Франківською обласною радою. Вже традиційно акція приурочена до Дня Героїв, який в Україні відзначається 23 травня.

Благодійна спортивно-патріотична акція проходила у форматі спартакіади та об’єднала близько 350 депутатів 25-ти місцевих рад Прикарпаття. На спортивних майданчиках вони змагалися у шести видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шашки і бадмінтон.

Умовою участі у спартакіаді є благодійний внесок. Упродовж місяця місцеві ради мали надати благодійну допомогу прикарпатським військовим. В кожній громаді є люди, які несуть військову службу. Тому громади і так допомагають ЗСУ. А спартакіада їх стимулює саме упродовж цього місяця активніше це робити“, – сказав голова обласної ради Олександр Сич

За результатами благодійної спортивно-патріотичної акції “Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України” вдалося зібрати у формі фінансової допомоги на загальну суму понад триста тисяч гривень для військових частин, а ще шляхом надання військового спорядження для потреб Збройних Сил України на загальну суму близько півтора мільйона гривень. Зокрема, було придбано та передано військовим частинам три автомобілі, три квадрокоптери, вісім дронів, а також комп’ютерне обладнання, автозапчастини, пальне, будівельні матеріали, медикаменти, військовий одяг та взуття.