Микола Палійчук зустрівся з представниками офісу Польського сервісу відбудови України

Заступник голови обласної ради Микола Палійчук зустрівся з директором офісу Польського сервісу відбудови України в Києві Юзефом Лангом та координатором проєкту у Львівській та Івано-Франківській областях Оленою Гуменюк. В ході зустрічі сторони обговорили можливості реалізації на Прикарпатті проєкту Польського сервісу відбудови України у співпраці з органами місцевого самоврядування.

Відзначимо, що Польський сервіс відбудови України – проєкт, спрямований на підтримку процесу відбудови та модернізації України на основі економічного розвитку – шляхом залучення польських компаній до України та підтримки польсько-української економічної співпраці.

Пілотний проєкт охопить вісім західних і центральних областей. В його рамках органи місцевого самоврядування зможуть отримати допомогу у вирішенні таких питань, як допомога у встановлені контактів з польськими підприємцями та компаніями, презентація доступних інструментів підтримки польсько-української економічної співпраці, інформування польських компаній про інвестиційні пропозиції, що існують в громаді чи області.