На чергову 29-у сесію обласної ради винесено більше сорока питань

На чергову 29-у сесію обласної ради винесено 42 питання. Такий проєкт порядку денного запропонувала до розгляду депутатського корпусу президія обласної ради.

Першими депутатам запропоновано розглянути звернення до керівництва держави щодо контролю за забезпеченням прав та свобод людини і громадянина Червінського Романа Григоровича та щодо стратегічної важливості мовного питання у процесах забезпечення національної безпеки.

Відповідно до плану роботи обласної ради на 2024 рік інформацію про діяльність структурних підрозділів за минулий рік представлять керівник обласної прокуратури та начальник Головного управління Національної поліції України в області. Також звіт про роботу представить постійна комісія обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики.

Водночас депутатам запропоновано затвердити рішення про виконання трьох обласних програм, внести зміни до двох діючих та схвалити дві нові програми. Йдеться про програму підтримки місцевих органів виконавчої влади на 2024 рік та про обласну комплексну програму “Утвердження функціонування української мови як державної у всіх сферах суспільного життя Івано-Франківської області” на 2024-2026 роки.

Серед інших питань, включених до проєкту порядку денного сесії – низка проєктів рішень, які регулюють майнові відносини, а ще передбачають внесення змін до діючих рішень обласної ради.