На чергову сесію обласної ради винесено майже півсотню питань

На 23-ю сесію обласної ради винесено 49 питань. Такий проєкт порядку денного рекомендувала до розгляду депутатського корпусу президія обласної ради.

Першими депутати обговорять звернення обласної ради. Вони стосуються присвоєння посмертно звання Герой України Ігорю Олійнику та Дмитру Бойчуку. Ще два звернення акцентують увагу керівництва держави на необхідності встановлення в Україні державного свята – Дня Героїв та недопущення закриття стаціонарних поштових відділень АТ “Укрпошта”.

Опісля керівники Івано-Франківської обласної прокуратури та Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області представлять депутатському корпусу інформацію про діяльність відповідних структурних підрозділів за перше півріччя 2023 року. Також звіт про свою діяльність представить постійна комісія обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій.

Окрім цього, проєктами рішень, запропонованими до розгляду депутатського корпусу, передбачено внесення змін до чотирьох обласних програм, схвалення концепції інтегрованого розвитку гірських територій в Івано-Франківській області на 2023-2025 роки та затвердження фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природнього середовища за рахунок планових надходжень у 2023 році.

Серед інших питань проєкту порядку денного сесійного засідання – питання, які регулюють майнові, земельні та кадрові відносини.