На Івано-Франківщині стартує проєкт “Проєктна діяльність, як дієвий інструмент сталого розвитку громад Прикарпаття”

У серпні стартує спільний проєкт обласної ради та Громадської організації “Громадський центр “Еталон” щодо впровадження Школи проєктної діяльності для прикарпатських громад. Проєкт має на меті посилити компетенції посадовців органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області з проєктного менеджменту для залучення ресурсів та реалізації проєктів для розвитку громад.

Ті знання, які зможуть отримати представники органів місцевого самоврядування, а це 62 територіальні громади, – безцінні. Адже одна справа вчитися писати проєкти самостійно, а інша – коли цьому навчатимуть люди, котрі вигравали і реалізовували сотні міжнародних проєктів. До того ж мало виграти проєкт, треба ефективно його реалізувати і прозвітувати про це. Впевнений, що після реалізації цього проєкту ми отримаємо можливість ще більшої участі органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області в проєктній діяльності, особливо в міжнародних проєктах“, – сказав перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Відзначимо, що проєкт буде реалізовуватися упродовж серпня – грудня 2023 року. Загальний бюджет проєкту складає майже один мільйон гривень, з них майже 700 тисяч гривень – кошти обласного бюджету, решта – гроші громадської орагнізації.