На розгляд чергової сесії обласної ради винесено понад півсотні питань

На чергову 22-у сесію обласної ради винесено 54 питання. Такий проєкт порядку денного рекомендувала до розгляду депутатського корпусу президія обласної ради.

На початку засідання депутатам запропоновано заслухати інформацію обласної територіальної виборчої комісії про реєстрацію нового депутата обласної ради восьмого демократичного скликання Мирослава Кріля та включити його до складу постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей.

Реагуючи на соціально-економічні питання напрацьовано три проєкти звернень обласної ради до центральних органів влади. Вони стосуються необхідності надання державній реабілітаційній установі “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” фінансової підтримки з державного бюджету, належного державного забезпечення пацієнтів з орфанними захворюваннями, а ще співфінансування з державного бюджету проєктів-переможців Програм Interreg NEXT 2021-2027.

Ще двома проєктами рішень передбачено звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Головнокомандувача Збройних Сил України щодо присвоєння звання Герой України головному сержанту, голові станиці Івано-Франківськ Пласту – Національної скаутської організації України Назарію Лугарєву (посмертно) та добровольцю Артуру Пірусу (посмертно).

Окрім цього, на розгляд депутатського корпусу винесені питання про затвердження двох обласних програм та внесення змін до семи діючих, а також інформацію про виконання обласного бюджету за І квартал 2023 року та внесення змін до головного фінансового документу області.

Водночас до проєкту порядку денного сесійного засідання президія обласної ради рекомендувала низку питань, які регулюють кадрові, майнові та земельні відносини.