Обласна рада закликала уряд не допустити закриття стаціонарних поштових відділень АТ “Укрпошта”

Прикарпатські депутати звернулися до Кабінету Міністрів України щодо недопущення закриття стаціонарних поштових відділень АТ “Укрпошта”. Таке рішення було прийняте на 23-й сесії обласної ради 22 серпня 2023 року.

Як зауважила депутат обласної ради Євгенія Бардяк, виступаючи перед депутатами, у сільських населених пунктах Прикарпаття триває процес скорочення працівників та закриття стаціонарних відділень “Укрпошти”. Відтак люди з інвалідністю та пенсіонери у малочисельних та віддалених селах втрачають можливість вчасно отримувати пенсійні та соціальні виплати, кореспонденцію, сплачувати комунальні платежі. До депутатів обласної ради надходять численні звернення від виборців Івано-Франківщини щодо припинення закриття відділень АТ “Укрпошта” та відновлення раніше закритих.

Враховуючи звернення жителів Прикарпаття, обласна рада закликала Кабінет Міністрів розробити дієві механізми для ефективного врегулювання ситуації, яка виникла у зв’язку з закриттям стаціонарних відділень єдиного національного поштового оператора у віддалених та малочисельних сільських населених пунктах, та не допустити погіршення якості надання послуг населенню.