Оголошення про участь у «Конкурсі проєктних концепцій ОМС Івано-Франківської області»

У рамках реалізації проєкту «Проєктна діяльність, як дієвий інструмент сталого розвитку громад Прикарпаття», що виконується ГО «Громадський центр «Еталон» за сприяння Івано-Франківської обласної ради, запрошуємо представників органів місцевого самоврядування до участі в «Конкурсі проєктних концепцій ОМС Івано-Франківської області».

Мета – створити діалоговий майданчик для міжсекторальної співпраці органів місцевого самоврядування, представників локального бізнесу, інститутів громадянського суспільства та інших зацікавлених організацій задля розвитку громад Прикарпаття через впровадження проєктного менеджменту.

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ КОНКУРСУ?

Заявки на Конкурс приймаються тільки від органів місцевого самоврядування (вітається партнерська участь інших інституцій, які впроваджують свою діяльність на території громад). Кожна територіальна громада має можливість подати на конкурс не більше 2-х проєктних концепцій.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ПРОЄКТІВ:

Проєктні пропозиції мають відповідати СТРАТЕГІЧНОМУ БАЧЕННЮ, МІСІЇ розвитку Івано-Франківської області та Стратегічним напрямам, операційним цілям і завданням Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки, а також стратегіям  розвитку територіальних громад.

Стратегічне бачення розвитку Івано-Франківщини: Івано-Франківщина – комфортний, доступний і безпечний для проживання регіон з високим рівнем життя, високорозвинений культурний, туристичний, курортно-рекреаційний центр України з конкурентоспроможною та інноваційною економікою.

Місія Івано-Франківщини: Забезпечення добробуту, доступності та високої якості життя теперішнього і майбутніх поколінь в умовах розвитку конкурентоспроможної та інноваційної економіки на засадах збереження культурних традицій, природних особливостей та переваг краю.

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ проєкних заходів – до 8 місяців.

МАКСИМАЛЬНА СУМА проєктної пропозиції – 500000,00 грн на одну проєктну пропозицію.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ (https://forms.gle/6546G5fW5fjUvSeH7):

Уважно ознайомитися з оголошенням та очікуваними результатами

Завантажити шаблон заявки та заповнити необхідні розділи

Заповнити аплікаційну форму

ПРОЦЕС ВІДБОРУ:

  1. Заявки будуть розглянуті відбірковою комісією. Результати відбору проєктних пропозицій будуть оголошені до 01.12.2023 року та повідомлені учасникам–переможцям до 03.12.2023 р.
  2. Для переможців відбіркового туру (10 +2 заявок) буде організовано додатковий менторський супровід для підготовки своїх презентацій – пропозицій.
  3. На фінальному заході в оф-лайн форматі відбудеться представлення презентацій – пропозицій конкурсній комісії за участі представників донорських організацій попередня дата 19.12.2023 р. (час і місце буде повідомлено додатково).

Автори пропозиції, які будуть відзначені представниками донорських організацій, матимуть можливість доопрацювати повну заявку згідно вимог донора.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ПРОЄКТІВ:

відповідність проєктної концепції пріоритетним напрямам, визначених у  Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки (30%);

відповідність проєкту його меті (20%);

реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників виконання проєкту (15%);

очікувана ефективність використання коштів (співвідношення кошторису витрат, необхідних для виконання проєкту, та очікуваних результатів виконання проєкту) (20%);

рівень кадрового забезпечення (наявність кваліфікованої команди), необхідний для виконання проєкту, досвід провадження діяльності у відповідній сфері (15%).

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ КОНЦЕПЦІЙ на Конкурс :

20 листопада 2023 року до 18.00 год. (он-лайн формат)