Олександр Сич: Бажаю сили духу, духу волі і духу незалежності, бо це – головна запорука нашої Перемоги!

“Бажаю сили духу, духу волі і духу незалежності, бо це – головна запорука нашої Перемоги!” На цьому наголосив голова обласної ради Олександр Сич під час урочистої академії з нагоди Дня Незалежності України.

“Щиро вітаю з Днем відновлення Української Незалежності. Свобода, воля, незалежність – це природнє бажання і природна характеристика людини. Тому цілком закономірно, що коли хтось зазіхає на свободу людини, вона її захищає. Також природним становищем людини є її приналежність до нації. Природною є приналежність нації до держави. Це найкращий інструмент боротьби за свою незалежність. Тому закономірно, що багато століть український народ боровся за свою свободу і державність. Я вітаю з Днем відновлення Незалежності, бо ми не сьогоднішні, ми – тисячолітні. Бо Українська державність – це середньовічна Русь зі столицею у золотоверхому Києві, це могутня королівська Галицька держава зі столицею у Галичі, це модерні козацькі держави Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, це всі ті форми Української держави, які виникали в боротьбі у ХХ столітті: Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Карпатська Україна, держава, проголошена актом 30 червня 1941 року у Львові. Тому я вкотре наголошую, що ми потребуємо внести зміни до Конституції України, аби в її преамбулі була зафіксована тяглість сьогоднішньої Української Держави з тисячолітньою традицією, яку ми маємо”, – сказав Олександр Сич.

З нагоди Дня Незалежності України Олександр Сич спільно з головою ОДА/ОВА Світланою Онищук вручили прикарпатцям обласні нагороди.