Олександр Сич: Так, як своїми ідеями переміг Степан Бандера, так і переможе Українська держава в боротьбі з московським агресором

В селі Старий Угринів на Калущині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 115-ї річниці від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери. Вшанувати пам’ять ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху ХХ століття прибули керівники обласної ради та ОДА, представники ветеранських організацій, вояки повстанської армії та учасники російсько-української війни. Присутні спільно помолилися за упокій душі Героя України та поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері.
“Всі ті, хто в перший день нового року приходить на обійстя Степана Бандери щороку загадують бажання для Української держави і для української нації крізь призму ідей і життя Степана Бандери. Ми прагнули тієї Української держави, яка була ціллю його життєвого існування і наше бажання збулося – Українська держава постала. І це є найвеличніший пам’ятник Бандері. Московський режим може підривати пам’ятники, як він це робив і на його обійсті, і на цвинтарі в Мюнхені. Тепер з московською агресією і цей пам’ятник одвічний ворог України намагається підірвати. Коли ми говоримо про пам’ятник Степану Бандері – Українську державу – це не статичний пам’ятник, він динамічний. Його будівництво ще довго буде тривати. Так як більше сотні років будується храм Святого Сімейства в Барселоні до кінцевого викінчення задуму архітектора, так і Українська держава ще буде довго творитися на основі фундаментальних ідей Степана Бандери, за які він поклав своє життя. То ж з оптимізмом дивимося у майбутнє і переконані, що як переміг Степан Бандера, так і переможе Українська держава в боротьбі з московським агресором”, – сказав голова обласної ради Олександр Сич.