Олександр Сич зустрівся з головою району Заальфельд-Рудольштадт (федеральна земля Тюрінгія, Німеччина) Марком Вольфрамом

Голова обласної ради Олександр Сич зустрівся з головою району Заальфельд-Рудольштадт (федеральна земля Тюрінгія, Німеччина) Марком Вольфрамом. Участь у зустрічі також взяли перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та голова Калуської районної ради Михайло Лаврів.

Під час розмови Олександр Сич подякував Марку Вольфраму за підтримку і ту гуманітарну допомогу, яку прикарпатцям надавав район Заальфельд-Рудольштадт.

Сподіваюся, що скоро війна закінчиться і нам не доведеться працювати по лінії гуманітарної допомоги, а розвиватимемо співробітництво у більш конструктивному дусі переймаючи кращі практики місцевого самоврядування. Ми завжди у розмовах з нашими іноземними партнерами цікавимося як функціонує місцеве самоврядування і комунальні установи, системи освіти і охорони здоров’я. Тому, що у кращих прикладах ми шукаємо варіанти, як нам розвиватися“, – сказав голова обласної ради.

В ході зустрічі також йшлося про можливості обміну досвідом представників органів місцевого самоврядування та студентів, а також можливі шляхи розвитку співпраці між Івано-Франківською обласною радою та федеральною землею Тюрінгія.