Олександр Сич зустрівся з начальницею Західного міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби Ольгою Смалій

Голова обласної ради Олександр Сич зустрівся з начальницею Західного міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби Ольгою Смалій.

В ході розмови сторони обговорили перспективи та виклики служби в органах місцевого самоврядування, а також основні норми нового Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, який набуде чинності через шість місяців після закінчення правового режиму воєнного стану. Зокрема, йшлося про розмежування посад службовців місцевого самоврядування та виборних посадових осіб, введення принципу політичної неупередженості службовців, прозорий конкурсний відбір, професійний розвиток.

Відзначимо, що серед завдань Західного міжрегіонального управління НАДС – внесення на розгляд НАДС пропозицій щодо формування державної політики у сфері державної служби та з питань управління персоналом, а також служби в органах місцевого самоврядування. Повноваження управління поширюються на територію Житомирської, Хмельницької, Вінницької, Чернівецької, Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської областей.