Олександр Сич зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні Надіром Ханом

Голова обласної ради Олександр Сич зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні Надіром Ханом. Це перший офіційний візит дипломата на Прикарпаття. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці Івано-Франківщини та регіонів Пакистану у сферах освіти, культури, бізнесу і туризму.

Наша область позиціонується традиційно як туристична і розвиток туристично-рекреаційного потенціалу є нашим пріоритетом. Думаю, що наші Карпати є привабливими для іноземних туристів, в тому числі і з Пакистану. Зі свого боку Пакистан також славиться своїми гірськими вершинами. Сподіваюся, що після завершення війни у мирний час українцям було б цікаво побувати там”, – сказав Олександр Сич.

Окрім цього мовилося про переймання досвіду Пакистану в галузі реабілітації військових, які брали участь у бойових діях, та соціальної підтримки родин загиблих.

Ми також маємо значний досвід в управлінні надзвичайними ситуаціями, зокрема, в частині ліквідації наслідків катастроф. Упродовж останніх десятиліть в нас неодноразово відбувалися природні катаклізми, тому ця сфера вже добре розвинена. Думаю, що обміном досвідом в цій галузі міг би бути корисним“, – відзначив Надір Хан.

Під час перебування на Прикарпатті дипломат також планує відвідати Івано-Франківський національний медичний університет та ознайомитися з роботою інноваційного центру Промприлад.Реновація.