Проєкту “Поліцейський офіцер громади” – 5 років

В Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відзначили п’яту річницю проєкту “Поліцейський офіцер громади”. З цієї нагоди керівники області та міста вручили офіцерам територіальних громад Прикарпаття грамоти та подяки. Також спільно з керівником Головного управління Національної поліції в області посадовці вручили правоохоронцям ключі від 24 поліцейських автомобілів.

Радий вітати вас сьогодні з успішною реалізацією проєкту “Поліцейський офіцер громади”, а також з успішною реалізацією транскордонних проєктів та залученню європейських коштів. Адже завдяки цьому нині ви отримали ці автомобілі. Радий, що до цієї справи долучилася і обласна рада, надавши співфінансування у розмірі понад півтора мільйони гривень. Щиро зичу, аби під час реалізації проєкту “Поліцейський офіцер громади” кожен офіцер громади став частиною громадської родини“, – сказав у вітальному слові голова обласної ради Олександр Сич.

В Івано-Франківській області 54 поліцейські офіцери громад обслуговують 32 територіальні громади. Загалом участь в проєкті вже взяли 40 з 62 територіальних громад області. Шестеро працівників поліції зараз перебувають на навчанні, після успішного його закінчення вони будуть нести службу в територіальних громадах.