У спорткомплексі “Олімп” ПНУ запрацював оновлений спортзал

У спортивному комплексні “Олімп” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відремонтували спортивний зал. Це – багатофункціональний зал, який може використовуватися для проведення змагань з різних видів спорту.

Завдяки підтримці обласної ради нам вдалося реалізувати дуже важливий проект не тільки для університету, але й для всієї освітянської спільноти, а також для наших ветеранів. Він повністю оснащений згідно відповідних норм: починаючи покриттям і закінчуючи освітленням. Тут можуть відбуватися змагання з волейболу, баскетболу, футболу, бадмінтону. Окрім цього є спорядження, яке дозволяє проводити реабілітацію для ветеранів“, – розповів ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда.

Оновлений спортивний зал оглянули депутати обласної ради на чолі з головою облради Олександром Сичем. А опісля провели товариську зустріч з волейболу з викладацьким складом ПНУ.

Наш візит до спортивного комплексу “Олімп” носить спортивно-діловий  характер. З одного боку ми хочемо подивитися, як були використані кошти з обласного бюджету. А з іншого – проведемо дружню зустріч збірної команди депутатів обласної ради зі збірною командою викладачів Прикарпатського національного університету. Тим самим продемонструємо нашу готовність зустрічатися не тільки у діловій атмосфері, але й у спортивній. І водночас, як завше, пропагуємо здоровий спосіб життя, повагу і любов до фізичної культури і спорту“, – сказав Олександр Сич.