В Делятинській громаді відкрили новий спортивний зал

В селищі Делятин на Прикарпатті відкрили новий спортивний зал. Його будівництво розпочалося у 2021 році на базі Делятинського ліцею №1.

В цій школі раніше спортзалу взагалі не було, тому школярам доводилося займатися на вулиці. Тепер для них ми відкриваємо такий гарний спортивний зал. Ще більш приємно, що цей зал стане базою для делятинської волейбольної команди, яка виступає в національному чемпіонаті з волейболу і тут зможе приймати домашні ігри“, – сказав на відкритті голова обласної ради Олександр Сич.

Загальна вартість будівництва спортзалу склала близько двадцяти п’яти мільйонів гривень, левову частку коштів було спрямовано з обласного бюджету. Делятинський селищний голова Богдан Клим’юк зауважив, що на початку спортивний зал будувався для учнів ліцею, однак після початку повномасштабного вторгнення його призначення змінилося.

Війна внесла свої корективи. З’явилася потреба у поселенні внутрішньо переміщених осіб. Тому ми продовжили будівництво цього спортзалу для розміщення ВПО“, – відзначив Богдан Клим’юк.

Опісля відкриття в спортивному залі відбулася товариська зустріч волейбольних команд депутатів обласної ради та Делятинської селищної ради. По її завершенні стартували ігри чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги.