В Івано-Франківську нагородили переможців Х турніру з футболу пам’яті Богдана Дебенка

Упродовж 14-15 серпня на футбольних полях Івано-Франківська відбувались матчі 10-го ювілейного турніру з футболу пам’яті футболіста та тренера Богдана Дебенка. Син Богдана Дебенка, депутат обласної ради Ігор Дебенко пригадує, що коли був маленький, тато брав його з собою на тренування.

Тато прищепив мені любов до футболу. Зараз я асистент арбітра Прем’єр-ліги і футбол у моєму житті займає важливе місце. Тому мені приємно, що ці змагання увійшли в календар змагань і є підготовкою до офіційних загальнодержавних змагань. Цього року маємо маленький ювілей. Планували участь команд з багатьох міст України, але через військові дії не вдалося“,- каже Ігор Дебенко.

Під час церемонії закриття учасників турніру привітав голова обласної ради Олександр Сич. Він зауважив, що для будь-кого вчителя чи тренера найголовнішим визнанням заслуг є те, що учні його пам’ятають.

Такі турніри, змагання дуже корисні для молоді і дітей. Особливо в часи, коли наша держава переживає московську агресію, маємо виховувати і гартувати характер нашої молоді. І змагання в цьому дуже допомагають. Особисто я щоденно згадую Богдана Дебенка, бо щодня проходжу вулицею названою на його честь. Це прекрасно, коли люди навіть відійшовши в інший світ залишають за собою такий значний слід“,- сказав Олександр Сич.

За головний приз турніру боролися 8 команд з Івано-Франківської області і міста Тернополя.  Переможцем 10-го ювілейного турніру пам’яті Богдана Дебенка стала ДЮФК “Ніка-05”.