В Івано-Франківську презентували книгу спогадів про депутата обласної ради трьох скликань Петра Книшука

В обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація книги пам’яті депутата обласної ради трьох скликань Петра Книшука “Я жив людьми, селом і Україною”.

“Коли я бачив гарні розлогі ниви, колосисті поля, багаті врожаї, впорядковані ферми, вкотре переконувався, що Петро Васильович справжній ґазда. Я завжди казав, якщо ми хочемо порядку в громаді, в державі, то спочатку порядок має бути у власній господарці. Петро Васильович був прекрасним господарем і депутатом, бо мав життєву мудрість, мудрість від землі”, – сказав у своєму вітальному слові присутній на презентації голова обласної ради Олександр Сич.

Дружина Петра Книшука, депутат обласної ради Орися Книшук відзначила, що книга упорядкована таким чином, що охоплює всю життєву дорогу Петра Книшука: від народження до останніх днів.

По цій книжці можна пізнавати не лише Петра Васильовича, але й період, в якому він жив: руйнування соціалізму, етапи відновлення незалежності України, руйнування колгоспного складу, встановлення нових приватних відносин в сільському господарстві, революції в Україні, реформи децентралізації“, – розповіла Орися Книшук.

Упорядниця книги Валентина Близнюк зауважила, що робота над книгою тривала три роки.

 “Цією книгою ми хотіли показати ту любов, з якою Петро Васильович ставився до всього, що він робив і якою наповнював всі свої справи в сільському господарстві, в громаді, в депутатській і громадській діяльності. Ця книга – це своєрідний гімн тому, як треба жити на рідній землі, як треба працювати на рідній землі, цінувати її і тих людей, які поруч“, – розповіла Валентина Близнюк.