У Івано-Франківську презентували серію книжок про історію та ідеологію Українських січових стрільців

У Івано-Франківську відбулася презентація серії книжок про історію та ідеологію Українських січових стрільців. Вона вийшла друком до 110-ї річниці створення Легіону УСС. До серії книг ввійшли перевидання праць Осипа Думіна (вперше опубліковано в “Червоній калині” 1936 р.) та Степана Ріпецького (вперше опубліковано 1956 р.) а також праці сучасних авторів – професора Миколи Лазаровича та професора Івана Монолатія.

З нагоди 110-ї річниці Легіону УСС обласна рада проголосила 2024-ий Роком Легіону Українських січових стрільців. Видання цих тематичних книг і їх презентація в рамках відзначення цієї дати є ініціативою громадянського суспільства. І це демонструє поєднання зусиль влади і громадськості задля доброї справи. В умовах російсько-української війни треба особливо плекати в суспільстві повагу до своєї воїнської слави – козацької, січового стрілецтва, вояків ОУН та УПА, щоб вона була стимулом для теперішнього покоління“, – сказав у своєму вітальному слові голова обласної ради Олександр Сич.

Посадовець також додав, що обласна рада закупить ці книги та передасть їх у всі публічні бібліотеки територіальних громад Прикарпаття.