В Івано-Франківську відбулася зустріч керівників НСЗУ з очільниками області та головами територіальних громад

В Івано-Франківську відбулася зустріч керівників Національної служби здоров’я України з очільниками області та головами територіальних громад Прикарпаття. Її метою стало обговорення з власниками закладів охорони здоров’я, якими є обласна рада і територіальні громади, аналітичних звітів НСЗУ як інструменту в формуванні ефективних управлінських рішень.

Ми, як засновники і власники закладів охорони здоров’я, маємо можливість обмінятися думками і скоординувати зусилля, бо тільки разом ми можемо досягнути мети, яку ставимо перед собою. Ми приймаємо управлінські рішення і для того, щоби вони були ефективними, нам потрібна аналітика. В цьому нам допомагає Національна служба здоров’я України. Для обласної влади пріоритетом є фінансова підтримка наших обласних закладів охорони здоров’я. Мова йде про п’ять регіональних програм, прийнятих обласною радою на підтримку наших медичних установ. За минулий рік на фінансування цих програм з обласного бюджету було спрямовано 214 мільйонів гривень. Ще одне важливе для нас питання це реорганізація. Протягом останніх двох років в нас прийнято п’ять рішень, спрямованих на реорганізацію медичних закладів“, – сказав у вітальному слові перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

В ході зустрічі її учасники також обговорили виклики у питаннях реабілітації у сфері охорони здоров’я в законтрактованих закладах охорони здоров’я, окреслили можливості покращення послуг реабілітації, заслухали інформацію про користування програмою “Доступні ліки” та впровадження Програми медичних гарантій.