В Івано-Франківську відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у  Католицькому ліцеї святого Василія Великого Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.

У Конгресі також взяли участь представники уряду України, голова обласної ради Олександр Сич, керівники обласних державних адміністрацій, міські голови, очільники територіальних громад.

Одним з ключових питань засідання став аналіз забезпечення стійкості роботи критичної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2023/2024 років. Зокрема присутні обговорили заходи із забезпечення готовності об’єктів комунальної та енергетичної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період та підтримку України з боку міжнародних партнерів у питаннях сталого функціонування об’єктів такої інфраструктури. Також йшлося про спільні виклики та завдання дипломатії і місцевого самоврядування, стан виконання державного та місцевих бюджетів у І півріччі 2023 року та пріоритети використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.