В Івано-Франківську відбувся польсько-український бізнес-форум в контексті відбудови України

В Івано-Франківську відбувся польсько-український бізнес-форум в контексті відбудови України. Семінар організовано в рамках проекту Польський сервіс відбудови України Центром стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва.

Від імені обласної ради учасників форуму привітав заступник голови Микола Палійчук. Він подякував уряду і народу Польщі за ту допомогу, яку вони надають українцям в цей непростий час.

Війна закінчиться. Україна обов’язково переможе і буде відбудовуватися. Нам дуже цікаві інвестиції, ми маємо багато об’єктів, в які можна інвестувати. Хочу запевнити весь польський бізнес, що обласна рада готова максимально сприяти і допомагати у прийнятті необхідних рішень“, – сказав Микола Палійчук.

Під час форуму його учасникам презентували інструменти підтримки польсько-української економічної співпраці та інвестиційні можливості Івано-Франківської області. Також присутні обговорили можливості і виклики польсько-української економічної співпраці та ознайомилися з польськими фірмами, які зацікавлені у веденні економічної діяльності в Івано-Франківській області.